MONOKROM BÜTÜNLÜK

Resmiyetten yana yepyeni bir silüet vadeden tasarımlar, İlkbahar - Yaz 2024 Sezonu'nu ikonik bir tavırla selamlıyor. Nötr tonların çekim alanına giren parçalarla yeni mevsime hazırlanın.

YENİ SEZON & YENİ STİL
YENİ SEZON & YENİ STİL
Yaz sezonunun ilham panosunda yer alan optimist renkler feminen ve güçlü parçalarla iş birliğine girerek zamansız bir stil yolculuğuna davet ediyor. Sezonun trend tasarımlarını keşfedin.
  • GEÇİŞ MEVSİMİ
    GEÇİŞ MEVSİMİ
  • FORMAL ALGI
    FORMAL ALGI
  • COOL ETKİ
    COOL ETKİ
MISS IPEKYOL
TREND ALARMI
TREND ALARMI
Geçiş sezonunda kurtarıcı parça rolünü üstlenen gömlek ceketlere Ipekyol dokunuşu… Kontrast renk ve dokuların harmonisini yansıtan stiller ve çok daha fazlası sizi bekliyor.
IŞILTI FAKTÖRÜ
IŞILTI FAKTÖRÜ
Gold aksesuarlar, kombinlerinizde ışıltı dozunu artırmak üzere devrede! Kolyelerden küpelere, bilekliklerden yüzüklere sezonun favori aksesuarlarını keşfedin.
ÇABASIZ & ÖZ GÜVENLİ

Tek adımda konforlu bir şıklık elde etmenin yolu, gardıroplarda ikonik rütbesinde yer alan tulumlardan geçiyor. Farklı okazyonlarda değerlendirebileceğiniz tasarımları radarınıza alın. 

EV KOZMETİĞİ
EV KOZMETİĞİ
İlhamını doğadan alan notlar, yaşam alanınızın atmosferini yenilemek üzere devrede! IPEKYOL COSMETICS Koleksiyonu’nda yer alan mum ve çubuklu oda kokularını keşfe davetlisiniz.
PASTEL DÜŞLER
PASTEL DÜŞLER
Baharı karşılayan renkler, retro formlar ve trendlere işaret eden tasarım detayları… Mevsim stilinizi güncelleyecek ikonik parçalar koleksiyona eklendi.
Bir Beden Seçin