IPEKYOL Cepte

Ipekyol aplikasyonu ile artık Ipekyol alışverişleri daha zevkli, daha kolay.


IPEKYOL'un yaratıcı, zamansız ve modern koleksiyonunu iPhone, iPad ve Android uygulamalarıyla keşfedebilirsiniz.

ZAMANSIZ STİL
CEBİNİZDE

Ipekyol aplikasyonu ile Ipekyol’un zamansız stili her zaman cebinizde, heyecan verici yenilikler hep ulaşılabilir olacak. Ipekyol iPhone ve iPad uygulamalarıyla yeni sezonun en şık ürünlerine rahatlıkla ulaşıp, güvenle alışverişinizi tamamlayabilir, kampanya ve indirimlerden ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Çekici ve gelişmiş ürün sayfalarıyla daha kolay online alışveriş. Kolay filtreler ile aradığınız ürüne rahatça ulaşabilir, ürün görselleri arasında sağ-sol ekran kaydırmasıyla yeni stiller keşfedebilirsiniz.

BARKOD İLE ALIŞVERİŞ

IPEKYOL aplikasyonu her zaman yanınızda! Beğendiğiniz herhangi bir IPEKYOL ürünün sadece etiketini scan etmeniz yeterli… Gerisi bizde. Mağaza içinde favori ürünlerinizi kolayca aplikasyonunuza taşıyın!

iPhone ve iPad uygulamalarıyla yeni sezonun trend ürünlere rahatlıkla ulaşıp güvenle alışverişinizi tamamlayabilir, kampanya ve indirimlerden ilk siz haberdar olabilirsiniz.

IPEKYOL
MAĞAZANI BUL

Lokasyon tanıma özelliğiyle, sana en yakın IPEKYOL mağazasını hızlıca bulabilir, zamansız stilin modern markası IPEKYOL'un yaratıcı ve hayat dolu koleksiyonunu keşfedebilirsiniz!
VE DAHA FAZLASI...

“Hesabım" altında siparişlerinizi kolayca takip edebilirsiniz.

​Ipekyol para puan kazanıp, siparişlerinizde dilediğinizce kullanabilirsiniz.

Kampanyalardan faydalanabilir, indirim kuponu kullanarak sezon ürünlerine daha az ödeyerek sahip olabilirsiniz.
Alışverişinizi güvenli bir şekilde tamamlamanız için gerekli bütün önlemler alınmıştır.