Blogger Seçimleri

İlham veren stilleriyle bir adım öne çıkan isimler, Ipekyol kombinleriyle…

 • Ceylan Atınç

  CEYLAN ATINÇ

  Moda editörü Ceylan Atınç’ın stilinin anahtar kelimeleri: Karakteristik, güçlü ve feminen… Yaptığı seyahatlerden, sokak stillerinden ve izlediği filmlerden aldığı ilhamla dikkat çekici görünümlere imza atan stylist’in Ipekyol parçalarıyla oluşturduğu çarpıcı kombinleri keşfedin.

  SAYFAYA GİT
 • Deniz Özpınar

  DENİZ ÖZPINAR

  Sosyal medya paylaşımlarıyla seyahat etme isteğini iki katına çıkaran Deniz Özpınar, sokak stiliyle de Ipekyol kadınının radarında. Soğuk günlere karşı duran şık bir silüet için Özpınar’ın özgün stilini yansıttığı Ipekyol kombininden ilham alabilirsiniz.

  SAYFAYA GİT
 • Gamze Biran

  GAMZE BİRAN

  Sosyal medyanın en nevi şahsına münhasır hesaplarından birini yöneten Gamze Biran, sofistike ve elegan duruşunu her daim ustalıkla öne çıkarıyor. Takipçilerine sık sık stil tüyoları vermeyi ihmal etmeyen Biran’ın Ipekyol parçalarıyla oluşturduğu sonbahar renklerini kullanma kılavuzuna göz atın.

  SAYFAYA GİT
 • Zuhal Okçu

  ZUHAL OKÇU

  Feminen stil kodlarını ustalıkla uygulayan blogger Zuhal Okçu, seyahatleriyle olduğu kadar kombinleriyle de ilgi odağı olmayı başarıyor. Işıltılı Ipekyol ceketin başrolde olduğu görünümünden ilham alarak siz de sonbahar stilinize göz alıcı dokunuşlar katabilirsiniz.

  SAYFAYA GİT
 • Ümit Karalar

  ÜMİT KARALAR

  Alametifarikası olan uzun sarı saçları ve kırmızı rujuyla öne çıkan Ümit Karalar, her daim feminen stiliyle dikkat çekiyor. Desenlerle hareketlenen trençkotla tamamladığı Ipekyol kombininden ilham alarak ikonik görünümlere imza atabilirsiniz.

  SAYFAYA GİT
 • Ezgi Kasapoğlu

  EZGİ KASAPOĞLU

  Stilinde renkleri ve desenleri ustalıkla bir araya getiren Ezgi Kasapoğlu’nun yeni sezonda favorisi; ekoseler. Natürel tonlardaki Ipekyol ceket ve denimle birlikte kullandığı ekose gömlek kombiniyle dikkat çekici bir görünümün altını çiziyor.

  SAYFAYA GİT

SEZONA NAİF BİR KARŞILAMA

Işığın tüm yansımalarıyla dans eden silüetler İpekyol İlkbahar 2019 Koleksiyonu'nda bir araya gelerek şehirli ve modern kadınlara naif bir atıfta bulunuyor. Naturel tonları kucaklayan renkler ve hafifleyen esintilere eşlik edecek uçuşan kumaşlar sezonun büyüsüyle yeni rotalara yelken açıyor.