İlkbahar/Yaz 2016 Kolye
İlkbahar/Yaz 2016 Kolye
A SHINY TOUCH

“Pearl” and “Antique Gold” themed accessories, which have become an Ipekyol classic, maintain their magnificence while long necklaces that can also be used as belts stand out with their functionality.

DISCOVER THE ACCESSORIES More

Çanta
 
VIEW IN DETAIL CLOSE
Bilezik
 
VIEW IN DETAIL CLOSE
OLMAZSA OLMAZ

GECE GÜNDÜZ

Uzun ve kısa askılı küçük çantalar portföylerin önüne geçti. Canlı renklerin geometrik bir sistem altında kurgulandığı tasarımlar kıyafetinizin havasını bir anda değiştiriyor. Biraz renk biraz da püskülle dinamizm kazanan çantalarla ışıltınızı yansıtın.

KUYRUKLU YILDIZ

Kadının duruşunu, kimliği, stilini ifade eden en önemli anahtar parçadır çanta. Birbirinden farklı renk arasından doğru kombinasyonu bulmak eğlenceli bir oyun.

Minimal çizgileri yumuşatan canlı renklerin kullanıldığı zincir askılı ve metal kilit detaylı omuz çantalarının yanı sıra, limon sarısı ve beton grisi gibi fütüristik renklerde sunulan alışveriş çantaları, Ipekyol kadınının şehirli ve modern tavrının altını çiziyor.

VIEW
IŞILDAYAN LÜKS

IŞIK OYUNLARI

Takılarda bohem etkilerin gölgesinde püskül detaylar, sivrilen formlar ve geometrik şekiller dikkat çekiyor. Zarif tasarımlar Ipekyol aksesuar koleksiyonunun yapıtaşları arasında.

Metal plakalı ve kilitli deri bileklikler ile güçlü ve dinamik yenilikler karşımıza çıkıyor.

SAHNE ONUN

Altının gösterişli duruşunun önüne geçmek imkansız. Dev boyutlarda ki altın bileklikler ve çoklu kullanımlar bu sezonun da liste başı. Tarzıyla fark yaratan Ipekyol kadını, yine kendinden söz ettirmeyi başaracak.

VIEW
Saat
 
VIEW IN DETAIL CLOSE
Kolye
 
VIEW IN DETAIL CLOSE
TAM ZAMANI

GERİ SAYIM

Cesur, dinamik, renkli…

Minimal akımın zamansız formları Ipekyol’un feminenliği ile yeni sezonda birleşiyor. Kadınsı detayların hakim olduğu koleksiyonda öne çıkan parçalar, sezonun trendlerine uyum sağlayan dokularla yapılandırılıyor.

ZAMANI UÇURUN

Şehirli kadının vazgeçilmezi saatler, tatlı ışıltılar ile yaşamın her anını yakalamayı amaçlıyor. Kombinlerinize anlam katacak bu saatler, şık ve gündelik bir aksesuarınız olabilir.

VIEW
HAZİNE AVI

KRİSTAL VE İNCİ

Minimalistik uzun kolyeler, abartılı çiçek formlu tasmalar ve incilerle süslenen zarif tasarımlar Ipekyol aksesuar koleksiyonunun yapıtaşları arasında yerini almaya devam ediyor. İnci detaylı tasarımlar size çok yakışacak.

Zincir ve püskül sezonun yükselen trendlerinden biri olarak doğal görünümlü derilerle kombinleniyor ve koleksiyona genç, ferah bir görünüm katıyor.

STAR IŞIĞI

Sihirli bir değnek, en eforsuz kombini bile hareketlendiren, farklı yorumlar katabilen, başka bir stile bürünmeyi sağlayan günümüzün en revaçta aksesuar modellerinden bir tanesi: gösterişli kolyeler!

VIEW
Kemer
 
VIEW IN DETAIL CLOSE
Küpe
 
VIEW IN DETAIL CLOSE
YARDIMCI OYUNCULAR

RAFİNE LÜKS

Bu yaz başrol de yan rol de kemerlerin. Doğadan ilham alan detaylarla gizli bu güzel aksesuar modelleri ile zarafetinize has dokunuşlar yapıyor.

EN GÜÇLÜ HALKA

Asi zincirler bu sezon her detayda kendini gösteriyor. Çanta kenarlarında, kolyelerde kullanmaya alışık olduğumuz bu güçlü aksesuar kemerleri de hakimiyeti altına aldı. Metal bel kemerleri oldukça göz önünde. En sade elbiseye bile sofistike ve şık bir yorum katan aksesuar diyebiliriz onun için. Özellikle düz ve detaysız elbiseler için kurtarıcı bir parça.

VIEW