İlkbahar/Yaz 2016 Ayakkabı
İlkbahar/Yaz 2016 Ayakkabı
DIFFERENT DETAILS

While boots with stone embroidery details reflect the 70s retro style; lace-up ballerina shoes with pearl details stand out with their modern forms; and sharp toes and thick heels in shoes, boots, and loafers stand out as the new trends of the season.

DISCOVER THE SHOES More

duz-ayakkabi
 
VIEW IN DETAIL CLOSE
bot
 
VIEW IN DETAIL CLOSE
ADIM ADIM

DOĞAYA DÖNÜŞ

Maskülen stilindeki düz ayakkabı modelleri gardırobunuzda yer almaya hazırlanıyor. Ipekyol kadını; ayakkabı koleksiyonunun vazgeçilmezi olan loaferler, klasik makosenler ve stilettolar ile dikkat çeken bir tarz yakalarken, sezonun yükselen trendi slip on ile maskülen şıklığa imzasını atıyor.

Sandaletler sert formlarda, hasır tabanlarda ve metalik dokularda sezona adım atarken; püskül, çapraz bantlı ve kemerli stilettolar da zarafetiyle Ipekyol kadınının feminenliğine vurgu yapmaya devam ediyor.

FARKLI DETAYLAR

Baharı alıştırma turlarıyla karşılamak için kombininize mükemmel uyum sağlayabilecek düz ayakkabı modelleri raflarında yerini almaya başladı. Sezon renklerinin metal detaylarla göz alıcı hale geldiği tasarımlar adeta adımlarınıza değer katıyor. Düz ayakkabı ve loafer egemenliğinde geçecek bir sezon sizleri bekliyor.

İNCELE
IŞILDAYAN LÜKS

AYAKLARA ÖZGÜRLÜK

Kış boyunca kapalı ayakkabıların içine sıkışan ayaklarınızı baharın dikkat çeken modelleriyle şımartın. Canlı renklerle baharın gelişine enerji katın.

Baharı alıştırma turlarıyla karşılamak için çiçekleri pastel tonlarla birleştirin. Sezon renklerinin metal detaylarla göz alıcı hale geldiği tasarımlar adeta sıcak günlere göz kırpıyor.

GEZGİN RUH

Püskül, çapraz bantlı ve kemerli stilettolar da zarafetiyle Ipekyol kadınının feminenliğine vurgu yapmaya devam ediyor.

Uçuşan, uzun, yırtmaçlı eteklerinizle veya elbiselerinizle şık, feminen tarzınızı bir anda bohem bir şıklığa dönüştürmek için püskül detaylı sandaletlerinizi kullanabilirsiniz.

İNCELE
espadril
 
VIEW IN DETAIL CLOSE
topıklu-ayakkabi
 
VIEW IN DETAIL CLOSE
RAHATLIK DALGASI

MAVİ YOLCULUK

Seyahati seven, şehir hayatının koşturmacasında sofistike ve modern görünmek isteyen, özgür ruhlu bohem kadının bu sezon vazgeçilmezi... Süet dokuların ve hasır detayların öne çıktığı espadrilleri stilinize uygulamak çok kolay.

ETNİK VE GEOMETRİK

Hafif yapısı, hasır tabanı ve keten dokusuyla sıcak yaz günlerinin kurtarıcısı olan espadril modeller, bu yıl da modanın bir parçası olmaya devam ediyor. Bu sade ayakkabılar bu sezon da gözdeniz olacak.

İNCELE
HAVALI ADIMLAR

BOY FARKI

Şık ve zarif duruşuyla topuklu ayakkabılar bu sezonda vazgeçilmez parçalarınızdan olacak. Vücut hatlarını ortaya çıkaran, boyu olduğundan uzun, bacakları ise daha ince gösteren bu sihirli ayakkabılar modern bir kadının olmazsa olmazıdır. Gösterişli takılar ve seksi topuklu ayakkabılar tamamlayıcınız olacak.

CESUR VE GÜZEL

Kendine güvenen, güçlü ve doğal olduğu kadar seksi bir kadın karşılıyor bizi yeni sezonda. Püskül, çapraz bantlı ve kemerli topuklu ayakkabılar zarafetiyle Ipekyol kadınının feminenliğine vurgu yapmaya devam ediyor.

Bir jean pantolon altında pazar kahvaltısına, renkli bir kalem etek altında iş toplantılarında tamamlayıcınızdır; topuklu ayakkabılar.

VIEW