Ipekyol Basics
Ipekyol Basics

IPEKYOL BASICS

Tarzıyla fark yaratan Ipekyol kadını, bu sezon yine kendinden söz ettiriyor… Ipekyol Basics koleksiyonu içinizi ısıtacak.

KOLEKSİYONU İNCELE  

Ipekyol Basics 1 Ipekyol Basics 2 Ipekyol Basics 3
Ipekyol Basics

ZAMANSIZ VE RAHAT

İddiasız da ideal şıklığa ulaşılabileceğinin kanıtı olan parçalar, gücünü renklerden alıyor. Kobalt mavi, lila, lacivert ve jakar kumaşın yarattığı yeşil gölgeler, sakin ama stil sahibi bir duruş yaratıyor. Indigo renk denim ceket, bele oturan formuyla feminen, sportif ve zamansız. Her zaman gardıropta bulunması gereken parçalardan olan denim ceket, yıllar boyu sevilerek giyilebilecek türden.

YÜZDE YÜZ

Ipekyol kadınının vazgeçilmezi haline gelen Ipekyol Basics koleksiyonu bu sezona da rengarenk trikoların, yüzde yüz ipek gömleklerin ve gündüzden geceye geçişin anahtar parçası haline gelen mono pantolonların hakimiyetinde giriş yaptı.Uzunlu kısalı her tarza uygun hafif trençkotların farklı bir hava kattığı Ipekyol Basics’te bu sezonda oldukça rahat ve renkli geçecek!

Ipekyol Basics

Çerez Kullanımı

Kişisel verileriniz, ipekyol.com.tr hizmetlerinin daha iyi bir şekilde sunulması için mevzuata uygun bir şekilde toplanıp işlenir. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.