SICAKYOLCULUK

Doğadan ilham alan renk ve dokularla safariye hazır mısınız?

TEMALARI İNCELE Devam

 
DETAYLI İNCELE KAPAT
 
DETAYLI İNCELE KAPAT
BAHAR ROTALARI

VALİZLER HAZIRLANSIN

‘İlkbahar’ yol hikayelerinin de başlangıcı demek. Şehir, safari ya da ısınmaya başlayan sahil kasabaları… Bize hayaller kurduran yolculuklara stil olgusu katmak ise en az yolun kendisi kadar heyecan verici. Peki, sezona dair seçeneklerimiz neler?

YOL ARKADAŞI

Hasır detaylarla zenginleştirilmiş parçalar ile haki, gri ve toprak tonları bu tatil için ideal. Yazlık trikolar ve bol kesim pantolonlar ile rahatlığın keyfine varacaksınız. Yanınıza özellikle büyük bir şapka almayı unutmayın!

İNCELE
İLKBAHAR DESENLERİ

YAZ RENKLERİ

İlkbahar güneşi yavaş yavaş göz kırpmaya başlarken yenilenmenin vakti geldi. Bahar çiçeklerinin açmaya başladığı Mart ayında yenilenme sırası şimdi kıyafetlerde. Kışın kasvetinden ve rehavetinden kurtulmanın ve yeni mevsimle canlanmanın yolu ilkbahar desenlerinden geçiyor.

YELKEN KULÜBÜ

Doğanın güzelliklerini kıskandıracak renk ve desenler Ipekyol İlkbahar/Yaz 2015 koleksiyonundaki yerini aldı. Gömlek ve bluzların canlı çiçek desenleriyle renklendiği bu sezon, siyah beyaz çizgi klasiğine alternatif rengarenk çizgiler de var. Hareketli desenleri düz bir pantolonla kombinleyebilir, renklerin içinden seçeceğiniz bir aksesuarla stilinizi birleştirebilirsiniz.

İNCELE
 
DETAYLI İNCELE KAPAT
 
DETAYLI İNCELE KAPAT
ROMANTİK PASTEL

BAHAR VAKTİ

Ipekyol yeni sezonu sizi renklerin keşfine davet ediyor. Mevsimin değişen renk tonlarına ayak uyduran koleksiyonda bu bahar sıkça pastel tonlara rastlıyoruz. Hem romantik hem de asil bir görüntü sağlayan pastel tonlar için bizim önerimiz yine pastellerle kombinlemek.

PASTEL DÜNYA

Pastel rüyalar görebilmek için açık mor bir kazağı, yine aynı renk ailesine ait bir pantolonla kombinleyin. Renkli ve rahat loaferlarınızı giyin ve baharın tadını çıkarın.

 

Değişen dünyanın modern ofis stiline, pastel dokunuşlarla, bu sezon başka bir dünyanın kapılarını aralayın. Renkleri ister sakin bir günde ton sür ton, isterseniz hareketli bir günde cesurca karıştırarak giyin.

İNCELE
RENKLERİN DÜNYASI

GÜNDÜZDEN GECEYE

Sezonu açan ve Ipekyol kadınının iki sezonda vazgeçilmezi haline gelen Ipekyol Basics koleksiyonu bu sezona da rengarenk trikoların, ipek gömleklerin ve gündüzden geceye geçişin anahtar parçası haline gelen mono pantolonların hakimiyetinde giriş yaptı. Uzunlu kısalı her tarza uygun hafif trençkotların ve uçuş uçuş rahat elbiselerin de farklı bir hava kattığı Ipekyol Basics’te bu yaz da oldukça rahat ve renkli geçecek!

YAZA BAKIŞ

Uçuş uçuş elbiselerin farklı bir hava kattığı Ipekyol Basics koleksiyonu içinizi ısıtacak. Keten, pamuk ve krep dokuların bütünleştiği Ipekyol Basics koleksiyonunda limon sarısı, haki, pembe ve mavinin birçok tonu, yazın vazgeçilmezi beyazla kombinleniyor.

İNCELE
 
DETAYLI İNCELE KAPAT
 
DETAYLI İNCELE KAPAT
GÜÇLÜ DURUŞ

ÇİZGİSEL BOYUT

Siyah ve beyazın asaletiyle güçlenen transparan ve dantel dokularla yepyeni bir dönem başlıyor. Yatay, dikey, kalın ya da ince fark etmez; çizgiler yeni sezon trendleri içinde başı çekiyor. Sportif parçalarla tamamlayarak bahara dinamik bir geçiş yapın. Yaşasın çizgiler!

ZERAFET NOKTASI

Siyahla beyazın uyumunu sevmeyen yoktur herhalde. Bu yılın trendleri arasında yerini alan çizgilerle daha da ön plana çıkan iki rengin uyumu moda dünyasının en bilindik ‘best friend’ leri arasında. Geometrik desenlerin yanı sıra farklı parçalar sayesinde de kombinlerinize siyahın asaletini, beyazın masumiyetini yansıtın.

İNCELE
YAZIN YILDIZLARI

KETEN ŞIKLIK

Baharın her gelişinde sizin içiniz de kıpır kıpır olmaz mı? Canlı renkler etrafınızı sararken, içinize dolan huzura ve bahara yakışır renkler ve yeni trendler. Keyifli bir sezon dileğiyle şıklık her zaman motto’nuz olsun!

DENİZ ALTI

İşlemeli, dantelli, püsküllü… Ya tek parça ya da iki parça bir kıyafetle baştan aşağıya masum, bir o kadar da iddialı görünmenin püf noktalarını bulabilirsiniz.

İNCELE