Renk Kodu
Renk Kodu
LUKS DETAYLAR

Bir arada kusursuz bir karma yakalayan renkler ve çizgiler, yeni sezonun stil kodlarıyla karşımızda! Günün her anına eşlik etmeye uygun formlar Ipekyol kadınının DNA’sıyla bütünleşmeye hazır.

KOLEKSİYONU İNCELE  

Renk Kodu 1
Renk Kodu 2 Renk Kodu 1 Renk Kodu 3

KUSURSUZ KARMA

İlhamını doğadan alan Ipekyol 2018 İlkbahar koleksiyonu, modern dokunuşları ve feminen tavrının yanı sıra doğal kumaşları ve kusursuz renk kodlarıyla bir araya gelerek Ipekyol kadınına kusursuz bir seçki sunuyor. Geçiş mevsiminin habercisi trençkot ve pardösüler ise yeniden gündeme geliyor…

Siyah, beyaz ve bordo hakimiyetinin sürdüğü desenli bluz ve elbiseler, poplin, jakar dökümleri ve tüvit kumaşın hafifliğiyle zenginleşen ceketlerle eşleşiyor. Sportif görünümün çizgi detaylarla desteklendiği koleksiyonda öne çıkan ince trikolar, nakış detaylı parka ve kusursuz görünüm vaat eden pantolonlarla nokta atışı yapıyor.

Feminen mini çantalar sezonun önemli detayları arasında boy gösteriyor. Mini grafik desenli eşarplarla süslenen micro proporsiyonlar tüm bakışları üstüne çekiyor ve yuvarlak formlarla yumuşak bir geçiş sağlıyor.

HİÇ BİR GÜN SIRADAN DEĞİL…

Lüks Detaylar