Saks ŞİFON DETAYLI BLUZ

IW6120006176020

60,00

199,00

RENK: Saks

"Seçmiş olduğunuz beden depomuzda tükenmiş olup mağazalarımızda mevcuttur."
Ürünü satın alabilmek için aşağıdaki bilgilendirmeyi okuyup onaylamanızı rica ederiz.

Bilgilendirme

Değerli Müşterimiz,
Sistemimiz ürünü siz değerli müşterimiz için mağazalarımızda bulmuştur.
Bu ürün ayrı bir sepette oluşacaktır. Sepetinizdeki diğer ürünlerle birleşmeyecektir.
İade ve değişim imkanı mevcuttur, sipariş iptali mümkün olmamaktadır.
Ürün elinize standart İpekyol kutusu ile gelecektir.
Hediye paketi ve hediye notu uygulanamayacaktır.
Mağazalarımız ürünü size UPS Kargo ile ulaştıracaktır.
İade ve değişim koşullarında hiçbir değişiklik bulunmamaktadır.
İadeler mutlaka MNG KARGO ile yapılmalıdır.

Bilgilendirmeyi okuyup onaylamanız gerekmektedir.
TÜKENDİ
ÜRÜN DETAY

%100 İPEK

TESLİMAT VE KOLAY İADE
Satın almak istediğiniz ürünlerin seçimini tamamladıktan sonra geleceğiniz ödeme ekranında size kredi kartı bilgileriniz sorulacak ve bu bilgiler güvenli bir şekilde bankanıza iletilerek ödeme onayı alınacaktır.


Kullandığınız karta uygulanan özel ödeme ya da taksit seçenekleri varsa ,siparişinizi tamamlarken ödeme sayfasında gösterilecektir.

Hesabım sayfasından ilgili siparişinizi görüntüleyip Siparişlerim başlığı altında yer alan Sipariş Detay'ınızdaki kargo takip linkinden kargonuzun statüsünü görebilirsiniz. Siparişiniz MNG Kargo ile gönderilecektir. Kargoya verildiğinde kayıtlı e-mail adresinize bilgi geçilecektir. Sitemizden yapacağınız alışverişleriniz için kargo ücretsizdir.


Teslimat ve fatura adresinizi satın alma esnasında sipariş sayfasından ya da öncesinde Hesabım sayfasında bulunan adreslerim bölümünden değiştirebilirsiniz.


Teslimat ile ilgili diğer sorularınıza Siparişlerim başlığı altında yer alan kargo takip linki'nden ulaşabilir ya da 0 212 368 0 111 no'lu telefondan müşteri temsilcimize görüşebilirsiniz.

Henüz işleme alınmamış siparişleriniz için hesabım sayfasından siparişinize ulaşıp, iptal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.


İşleme alınmış siparişleriniz elinize ulaştıktan sonra iade edebilirsiniz. İadenizi nasıl yapacağınıza dair tüm bilgilere iade ve değişim'den ulaşabilsiniz


Faturanızı göstermek suretiyle tüm alışverişlerinizin değişim işlemlerini İpekyol mağazalarından gerçekleştirebilirsiniz. Ürünlerinizi iade etmek istediğinizde mağazalara giderek aldığınız ürün tutarı üzerinden hediye çeki alabilir yada kargo yoluyla göndererek alışveriş yaptığınız karta ücret iadenizi alabilirsiniz. İade adresini alışveriş paketi içerisinde bulabilir ve gerekli yönlendirmeleri takip ederek kargo yoluyla iadenizi yapabilirsiniz.


Mağazalarımızın adresine mağazalarımız sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

ÖNERİLER