Zeynep Tosun
Zeynep Tosun
ZEYNEP TOSUN
KOLEKSİYONU İLE
KIŞ IŞILTISI

Kış davetlerinin yıldızı olacağınız ulaşılabilir couture koleksiyon, her daim güçlü ve zarif olmayı benimseyen Ipekyol kadınlarına kusursuz bir şıklık vaat ediyor.

KOLEKSİYONU İNCELE Devam

zeynep tosun 1
zeynep tosun 1 zeynep tosun 2 zeynep tosun 3

KIŞ DAVETLERİNE
ZARİF DOKUNUŞ

Zeynep Tosun Ipekyol 2016 Kış koleksiyonu, bu sezon feminen ve romantik bir kadın portresi çiziyor. Omuz ve bel hattı püskül detaylı dantel aplikeli abiyeler, babydoll kokteyl elbiselerin yanı sıra, peplum, derin yırtmaç, sırt ve yaka detaylarıyla zenginleşen tasarımlar feminen Kış siluetlerinde hayat buluyor. İşleme ve peplum detaylarıyla dikkat çeken zarif kokteyl elbiseleri, sofistike tavrı ve farklı omuz detaylarıyla öne çıkıyor. Kış sezonu davetlerinde Ipekyol kadınının zarafetini temsil ediyor.

Krep, tül, sofistike Fransız dantel ve payet karışımlı kumaşlardan oluşan abiyeler, Kış mevsiminin sevilen renkleri ile kusursuzca bütünleşiyor. Bakışları üzerinize çekebileceğiniz göz alıcı seçenekleriyle Ipekyol Zeynep Tosun koleksiyonu şimdi sizlerle.

Zeynep Tosun Couture

Çerez Kullanımı

Kişisel verileriniz, ipekyol.com.tr hizmetlerinin daha iyi bir şekilde sunulması için mevzuata uygun bir şekilde toplanıp işlenir. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.