Ipekyol Kart


Ipekyol Kart Nedir?

Ipekyol Kart üyesi olduğunuzda, Ipekyol’un genel ve özel kampanyalarından, promosyonlarından, tanıtımlarından öncelikli olarak haberdar olur; puan kazanma/harcama avantajlarından yararlanabilirsinizz.


Ipekyol Kart Avantajları

Ipekyol kartınız yoksa ve puan kazanmak istiyorsanız mağazada kasada, web sitesinde ödeme aşamasında Ipekyol Kart kayıt süreçlerini tamamlayarak ve cep telefonu doğrulaması yaparak Ipekyol Kart sahibi olabilir ve puan kazanmaya başlayabilirsiniz.

Ipekyol Kart ile web sitesinden yaptığınız alışverişlerinizden %5'e varan oranda puan kazanabilir ve kazandığınız puanlar aktif duruma geldiğinde tüm Ipekyol ürünlerinde kullanım sağlayabilirsiniz.

İndirimsiz alışverişlerinizde %5; indirimli alışverişlerinizde %2 puan kazanın.

Sonraki alışverişlerinizde kazandığınız puanları harcayın.

Doğum gününüze özel dilediğiniz ürünü %30 indirimli satın alın.

İndirim ve kampanyalardan ilk siz haberdar olun.

Puan Kullanımı

Güvenli puan kazanımı ve kullanımı için Ipekyol web sitesi üzerinden ilk alışverişinizde cep telefonu doğrulaması yapılacaktır. Sistemlerimiz müşterilerimizi cep telefonlarından tanımakta ve doğrulamaktadır.

Ipekyol Kart sahibi olmak için

Size özel tanımlanan Ipekyol kartına mağazalarda kasadan talep ederek; web sitesinde de aşağıdaki süreçleri tamamlayarak sahip olabilir ve puan kazanmaya başlayabilirsiniz.

  • Üye girişi yaptıktan sonra sağ üst kısımda bulunan “Hesabım” bölümünden “Üyelik Bilgilerim” sekmesine tıklayın.
  • Tüm üyelik bilgilerinizin en altındaki “Ipekyol Kart istiyorum ve Ipekyol Kart sözleşmesini onaylıyorum.” kutucuğunun işaretli olduğuna emin olun.
  • “Bilgilerimi Güncelle” butonuna tıklayarak kartınızı aktif hale getirin.
  • Ipekyol Kart puanınızı görüntüleyebilmek için ise, siparişinizi oluşturmanız ve ödeme ekranına kadar ilerlemeniz gerekmektedir. Ödeme ekranın en üst kısmında puan detaylarınıza ulaşabilir ve alışverişinizde kullanabilirsiniz.

Alışverişe Başla

Bir Beden Seçin