Uzaktan Satış

Mağazalardan tanıdığınız İpekyol satış danışmanları, görüntülü bir telefon görüşmesi ile evinizden çıkmadan size alışveriş deneyimi sunuyor.

Yeni sunulan hizmetler kapsamında, mağazalardan tanıdığınız danışmanlar, görüntülü bir telefon görüşmesi ile evinizden çıkmadan alışveriş deneyimi sunmaktan mutluluk duyar. Danışman ile yapacağınız görüntülü konuşma esnasında seçtiğiniz ürünlerin ödeme adımını SMS ile gönderilen link üzerinden tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz, 13:30’dan önce alındıysa aynı gün içerisinde kargoya teslim edilir.

Uzaktan Satış Adımları:

  1. Mağazalar sekmesinden ilgili mağazanın telefon numarasını arayabilirsiniz. Eğer görüntülü konuşmak isterseniz satış danışmanlarımız sizi yönlendirecektir.
  2. Size sunulan ürünler arasında beğendiklerinizi seçtikten sonra satış danışmanınız ödeme linkini size SMS olarak iletir.
  3. SMS’de yer alan linke tıklayarak sanal pos üzerinden ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.
Uzaktan satış tüm ürünler için mevcut mu?

Evet, tüm ürünlerimizi uzaktan satış uygulamamız ile satın alabilirsiniz.

Uzaktan satış ile hediye gönderimi yapabilir miyim?

Evet, satış esnasında mağaza satış danışmanımıza belirterek seçtiğiniz ürünü dilediğiniz adrese hediye gönderebilirsiniz.

Ipekyol Kart puanlarımı ve kampanyaları kullanabilir miyim?

Ipekyol Kart puanlatınızı, satış sırasında telefon ile tarafınıza gönderilecek şifre ile kullanabilirsiniz. Güncel olan kampanyalardan da yararlanabilirsiniz.

Siparişim ne zaman hazır olur? Nasıl bilgilendirilirim?

Siparişin alındığı gün kargo saatinden önce ise aynı gün kargolanır, yoksa ertesi gün kargoya teslim edilir. Hafta sonu siparişleri, pazartesi günü kargolanır. Siparişiniz, kargo firmasına teslim edildikten sonra telefonunuza kargo takip bilgileri gönderilir.

Siparişim hangi kargo firması ile gönderilecek?

Siparişiniz, UPS Kargo aracılığıyla gönderilir.

Kargo ücretli midir?

Uzaktan satış ile alınan ürünlerde kargo ücreti alınmaz.

Uzaktan satış ile aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?

Uzaktan satış ile aldığınız ürünü, alışverişi gerçekleştirdiğiniz mağaza adresine göndererek ya da herhangi bir mağazamıza faturanız ile giderek iade işleminizi tamamlayabilirsiniz. Kargo ile gönderim yaptığınızda ürün mağazamıza ulaştığında para iadesi gerçekleşir.