IŞILTIDAN YANA

Parti görünümlerinin en güçlü stil tamamlayıcıları… Mini çantalardan amorf topuklu ayakkabılara kadar minimalizmin temsilcisi olan aksesuarları keşfe davetlisiniz.

DRESS CODE: PARTY
DRESS CODE: PARTY
Metalik dokulardan payetlere kadar ışıltının dozunu artıran tasarımlar, IPEKYOL Parti Koleksiyonu’nda bir araya geliyor. Parti görünümlerini içeren elbiseler, dış giyim ürünleri ve aksesuarlardan oluşan koleksiyon, zamansız incelik ve zarif bir stil sunuyor.
  • EN YENİLER
    EN YENİLER
  • TOTAL LOOK
    TOTAL LOOK
  • ELBİSELER
    ELBİSELER
MISS IPEKYOL
KÜRK DOKULAR
KÜRK DOKULAR
Soğuk günlerde şıklığından ödün vermeyenler için biçilmiş kaftan. Siyah ve beyazın zarif stil oyununa dahil olan kürk dokular ile kışa hazırlanın.
ZARİF STİLLER
ZARİF STİLLER
Göz kamaştıran detaylarıyla şıklık dozunu artıran mini elbiseler, davet stillerine rafine bir dokunuş katıyor.
İKONİK MONOGRAM

İkonik IPK sembolüyle tasarlanan %100 deri aksesuarlar kış kombinlerinin en şık tamamlayıcıları oluyor. Tote formlu çantalardan eldivenlere uzanan seçkiyi keşfe davetlisiniz.

ZAMANSIZ TAKILAR
ZAMANSIZ TAKILAR
2000lerin geri dönüşüyle yeniden moda sahnesine dönüş yapan halka küpeler, IPEKYOL dokunuşlarıyla modern bir yorum kazanıyor. Günlük stillerden ofis görünümlerine kadar kombinlerin vazgeçilmez tamamlayıcısı olan aksesuarları keşfedin.
EV KOZMETİĞİ
EV KOZMETİĞİ
Doğadan ilham alan notalar, yaşam alanlarının enerjisini yükseltmeye hazır. IPEKYOL’un zarif çizgisiyle buluşan kokulu mumlar ve daha fazlasını keşfedin.
Bir Beden Seçin