Teslimat ve Kargo

Ürünüm ne zaman kargoya verilir?

Siparişleriniz 1-3 iş günü içinde hazırlanıp kargoya teslim edilir.

*İndirim dönemlerinde yaşanan yoğunluk nedeniyle kargoya verilme süresi değişmektedir.

Siparişimi tamamladıktan sonra kargo bilgilerimi nasıl takip edeceğim?

"Siparişlerim" sayfasından ilgili siparişinizi görüntüleyip "Kargo Takip" linkine tıklayarak durumunu görebilirsiniz. Siparişiniz kargoya verildiği anda tarafınıza e-posta gönderilir.

Kargo işlemleri için ücret ödeyecek miyim?

ipekyol.com.tr'den yapacağınız 1750 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti ödemezsiniz. 1750 TL altındaki siparişlerin teslimat ücreti 59.95 TL olarak belirlenmiştir.

Teslimat adresimi değiştirmek istiyorum, nasıl yapabilirim?

Onaylanan siparişleriniz için adres değişikliği yapılamaz. Yanlış/eksik/farklı bir adreste iseniz siparişinizi iptal edip yeni sipariş oluşturmanızı öneririz.

İade kargosu için ücret ödeyecek miyim?

Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo'yu tercih etmeniz durumunda kargo ücreti ödemezsiniz. İade için başka bir kargo şirketi tercih edilmesi durumunda, kargo ücreti müşteri tarafından karşılanır.

Hızlı Teslimat Nedir?

Hafta içi ve Cumartesi günleri saat 12.00'ye kadar verilen siparişler aynı gün, 12.00'den sonra verilen siparişler ertesi gün 23.00'e kadar teslim edilir. Pazar günleri ve resmi tatillerde verilen siparişler takip eden ilk iş günü 23.00'e kadar teslim edilir.

  • Eğer siparişindeki ürünler arasında hem Online Depo hem de Mağaza Stoklu ürünler var ise ürünler 2 farklı sevkiyatta gönderilecektir. Hızlı Teslimat seçeneğini Online Depo gönderilen için tercih edebilirsin.

Hızlı Teslimat Bölgeleri Nelerdir?

Hızlı teslimat sadece İstanbul için geçerlidir. Ancak İstanbul’da bulunan bazı bölgeler hızlı teslimata dahil değildir. Adres bilgilerini girdiğinde bulunduğun bölge hızlı teslimat bölgesi değilse, yalnızca standart teslimat seçeneği aktif olacaktır.

Bir Beden Seçin