Ipekyol Club Sıkça Sorulan Sorular

Ipekyol Club üyeliği ve avantajları nedir?

Ipekyol Club üyesi olduğunuzda, Ipekyol’un genel ve özel kampanyalarından, promosyonlarından, tanıtımlarından öncelikli olarak haberdar olur; puan kazanma/harcama avantajlarından yararlanabilirsiniz. Ipekyol Club üyeliğiniz yoksa ve puan kazanmak istiyorsanız mağazada kasada, web sitesinde ödeme aşamasında Ipekyol Club üyelik kayıt süreçlerini tamamlayarak ve cep telefonu doğrulaması yaparak Ipekyol Club üyesi olabilir ve puan kazanmaya başlayabilirsiniz. Ipekyol Club ayrıcalığı ile web sitesinden yaptığınız alışverişlerinizden %5'e varan oranda puan kazanabilir ve kazandığınız puanlar aktif duruma geldiğinde tüm Ipekyol ürünlerinde kullanım sağlayabilirsiniz. Kazanılan Ipekyol Club puanların son tarihi kazanıldığı tarihe göre bir sonraki yılın son günüdür.

Ipekyol Club üyesi nasıl olunur?

Ipekyol Club üyesi olmayı mağazalarda kasadan talep ederek; web sitesinde de aşağıdaki süreçleri tamamlayarak üyelik sahibi olabilir ve puan kazanmaya başlayabilirsiniz. 

1- Yeni üyelik oluştururken websitesinde gerekli kişisel bilgiler doldurulduktan sonra “Club üyeliği istiyorum ve sözleşmeyi burada onaylıyorum” kutucuğunun işaretli olduğuna emin olunmalıdır.
2- Tüm üyelik bilgilerinizin en altındaki “Ipekyol Club üyesi olmak istiyorum ve Ipekyol Club sözleşmesini onaylıyorum.” kutucuğunun işaretli olduğuna emin olunmalıdır.
3- “Bilgilerimi Güncelle” butonuna tıklayarak Ipekyol Club üyeliğinizi aktif hale getirebilirsiniz.

Ipekyol Club puanımı nereden görebilirim?

ipekyol.com.tr ya da uygulama üzerinden, Hesabım sekmesi altında Ipekyol Club’ a tıklayarak puanlarınızı görüntüleyebilirsiniz. Ipekyol Club puanınızı kullanabilmek için, siparişinizi oluşturmanız ve ödeme ekranına kadar ilerlemeniz gerekmektedir. Ödeme ekranın en üst kısmında puan detaylarınıza ulaşabilir ve alışverişinizde kullanabilirsiniz.

Ipekyol Club’ın özel programı nedir?

Ipekyol Club, puan ve seviyeye dayalı bir özel müşteri programıdır. Ipekyol Club’ta 4 farklı seviye bulunur. Bulunduğunuz seviyeye bağlı olarak Ipekyol Club üyeliğiniz ile yaptığınız alışverişlerinizden daha fazla oranda puan kazanırsınız, size özel sürpriz hediyelerden ve ayrıcalıklardan yararlanırsınız. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ipekyol Club’ın özel programına nasıl katılabilirim?

Ipekyol Club üyesi olmak için; mağazalarımızda kasada ya da online üzerinden Ipekyol Club kayıt süreçlerini tamamlayabilirsiniz. Ipekyol Club üyesi olmak için tıklayınız. Ipekyol Club üyeliğiniz ile yaptığınız alışverişlerden kazandığınız 1.000 puan ile Elite, 2.500 puan ile Exclusive, 6.000 puan ile Premium seviyesine üye olabilirsiniz. Seviyeniz yükseldikçe daha fazla ayrıcalığa sahip olursunuz.

Ipekyol Club’ın özel programında ayrıcalıklı seviyemi nasıl korurum

Ipekyol Club seviyesini korumak, yıl içerisinde Elite üyeler için 750 Puan, Exclusive üyeler için 2.000 Puan, Premium üyeler için 5.000 puan kazanımına bağlıdır.

Ipekyol Club’ın özel programında ayrıcalıklı seviyem süreli midir?

Ipekyol Club seviyenizin süresi 12 aydır. 12 ay boyunca yaptığınız harcamalar ve puanlar hesaplanır. Toplam puanınıza bağlı olarak, bir üst ya da alt seviyeye geçebilirsiniz.

Ipekyol Club’ın özel programında seviye ayrıcalıkları nelerdir?

Üyelik girişi yaparak, bağlı olduğunuz seviyeye bağlı size özel ayrıcalıklara erişebilirsiniz.

Bir Beden Seçin