Ipekyol Club Sıkça Sorulan Sorular

Ipekyol Club nedir?

Ipekyol Club, puan ve seviyeye dayalı bir özel müşteri programıdır. Ipekyol Club’ta 3 farklı seviye bulunur. Bulunduğunuz seviyeye bağlı olarak Ipekyol Kart ile yaptığınız alışverişlerinizden daha fazla oranda puan kazanırsınız, size özel sürpriz hediyelerden ve ayrıcalıklardan yararlanırsınız. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ipekyol Club’a nasıl katılabilirim?

Ipekyol Club üyesi olmak için öncelikle Ipekyol Kart sahibi olmalısınız. Mağazalarımızda kasada ya da online üzerinden Ipekyol Kart kayıt süreçlerini tamamlayabilirsiniz. Ipekyol Kart sahibi olmak için tıklayınız. Ipekyol Kart ile yaptığınız alışverişlerden kazandığınız 750 puan ile Elite, 2.000 puan ile Exclusive, 5.000 puan ile Premium seviyesine üye olabilirsiniz. Seviyeniz yükseldikçe daha fazla ayrıcalığa sahip olursunuz. 

Ipekyol Club üyeliğimi nasıl korurum?

Ipekyol Club üyeliğinizi korumak, yıl içerisinde Elite üyeler için 500 Puan, Exclusive üyeler için 1.500 Puan, Premium üyeler için 4.000 kazanımına bağlıdır.

Ipekyol Club üyeliğim süreli midir?

Ipekyol Club seviyenizin süresi 12 aydır. 12 ay boyunca yaptığınız harcamalar ve puanlar hesaplanır. Toplam puanınıza bağlı olarak, bir üst ya da alt seviyeye geçebilirsiniz.

Ipekyol Club puanımı nereden görebilirim?

ipekyol.com.tr ya da uygulama üzerinden, Hesabım sekmesi altında Ipekyol Kart Puanınız’ a tıklayarak puanlarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Ipekyol Club ayrıcalıkları nelerdir?

Üyelik girişi yaparak, bağlı olduğunuz seviyeye bağlı size özel ayrıcalıklara erişebilirsiniz.

Bir Beden Seçin